Laminátové podlahy,rigidní podlahy, dřevěné podlahy, Vinyl, PVC ,LINOLEUM a koberce

Podlahy Kail Most - Laminátové a dřevěné podlahy

VÍTEJTE V NAŠEM SVĚTĚ ...   

  PODLAHY& INTERIÉR


 

 

Záměr   věnovat  se tomuto oboru se datuje k   roku 1996  , provádíme  kompletní  dodávky prací i materiálu ,klademe  velký důraz   na  kvalitní výrobky , profesionální práci  a korektní  přístup    to je   základ.  V naší nabídce naleznete  širokou škálu  materiálů   za příznivé ceny. Výhodou  našich  služeb je  možnost  realizovat  kompletní  interiér  od návrhu  po  realizaci  jedním dodavatelem  bez  nutnosti řešit součinnost  ostatních  řemesel   o vše se postaráme  ... jsme tu  pro  vás. 

Podlahářské  práce

Provádíme  montáže a dodávky uceleného sortimentu podlahovin PVC ,LINOLEUM ,VINYL, ANTISTATIC,MARMOLEUM ,RIGID,VINYL BEZ VINYLU, zátěžové i bytové koberce, dřevené masivní podlahy,parkety, plovoucí podlahy - dřevěné,laminátové, korkové,vinylové,luxusní a sportovní palubové podlahy, vč. renovací podkladu vyrovnávacími stěrkovými hmotami    a podkladovými  deskami, kompletních  renovací  schodišť ,parket  a  ostatních  renovovatelných  povrchů. Dále  realizujeme  podkladové  vrstvy  v pošných  deskových  materiálech   OSB, DTD, DURELIS aj. 

Truhlářské a tesařské  práce

Zaměřeno na bytový  a komerční   sektor, pergoly,  zahradní domky,  nábytek, šatny, obklady  stěn a stropů   na  míru,  obložek a dveří  včetně  dodávek a montáže specifického  nábytku do  mateřských  školek a  škol , kanceláří  atp.

Zednické  a obkladačské  práce

Rekonstrukce bytů i celků  od omítek, dlažeb, obkladů, montáže  podhledu kazetového ,sadrokartonového, příček,štukování, dispozičních  změn. Dále provádíme exterierové práce  fasády,  základy, KB ploty, zpevněné plochy, zámkové dlažby atp.

Malířské  a natěračské práce 

Kompletní malířské a natěračské práce včetně přípravy a opravy podkladů, aplikace pryskyřicových povrchů. V případě zájmu umíme i retro válečky :-)

Interier od návrhu  po  realizaci

Od návrhu  po  kompletní  realizaci, ve spolupráci  s prověřenými  partnery  (voda,topení, plyn atd.)  zajistíme  plynulou návaznost a koordinaci všech řemesel a profesí, šetříme tím Váš  čas  i peníze! 

 

Realizace   -  CZ

 NEZÁLEŽÍ,  ZDA  POTŘEBUJETE  KOMPLETNÍ   REALIZACI   SVÉHO NOVÉHO  PROJEKTU  NA  KLÍČ  NEBO  JEN DÍLČÍ  REALIZACE, PODLAHY, MALBY, NÁBYTEK, DVEŘE , PERGOLU ČI  CHODNÍK  ...

NECHTE TO  NA NÁS  ...  

 

STAČÍ  JEN  ZAVOLAT      :   +420 777 11 99 10

STAČÍ  JEN  NAPSAT NA  :  otto.kail@podlahy-kail.com

 

  MONTUJEME  PVC,LINOLEUM,KOBEREC,VINYL,RIGID,MARMOLEUM,DŘEVO,LAMINÁT...

DODAVATELÉ: RIVA,FATRA,VPODLAHY,BRENO,AVANTI,MEISTER,BOHEMIA PROFIL,SEPOS,MASONITE...

Virtuální prostor Luxusní podlahy Kvalitní bezpečnostní dveře HT Panely

Virtuální prostor zvolte si ten pravý dekor Vaší nové podlahy v našem prostředí můžete sami obměňovat designy nabízených laminátových podlah. Zkoušejte a kombinujte.

Tyto podlahy jsou pro lidi, kteří chtějí jen to nejlepší. Prvotřídní zpracování nádherné povrchy přidává tak kvalitu, která je cítit na dotek.

Kvalitní vstupní bezpečnostní dveře s kompletním servisem ... Přijedeme,zaměříme,ukážeme a to zdarma. Stačí si jen vybrat z velké škály barev a užitečných bezpečnostních doplňků.Demontáž starých dveří a zárubně vč.montáže nové zárubně a dveří,zednických prací za jeden den! Dodáváme dveře bytových domů i jednotlivých bytů, rodinných domů,firemních prostor. Platba po kompletním předání díla.

Panely Panelová řešení šetrná k životnímu prostředí nejsou pro nás jen módním trendem Zodpovědnost k životnímu prostředí je pro nás již dlouho důležitým aspektem naší firemní filozofie.

Více informací >> Více informací >> Více informací >> Více informací >>

Laminátové plovoucí podlahy

Laminátové plovoucí podlahy upřednostňují zejména moderní, aktivní a tvořiví zákazníci, kteří sledují poslední módní trendy a rádi experimentují . V naší nabídce naleznete laminátové plovoucí podlahy exkluzivních dekorů a provedení. Na výběr máme také povrchy se strukturou téměř k nerozeznání od pravého dřeva s matným lesklým povrchem. Bez ohledu na to, jakou kombinaci dřevěného dekoru a povrchu zvolíte, zaručujeme vám, že vysokého efektu dosáhnete v každém případě. V naší nabídce naleznete velkou řadu luxusních laminátových podlah.

Dřevěné podlahy

Dřevěné podlahy jsou používány již po staletí a dřevo je neodmyslitelnou součástí každého interiéru. Dřevěné podlahy jsou přirozeně teplejší, příjemnější na pohled a můžeme vybírat z velkého množství materiálů. Dřevěné plovoucí podlahy nejsou tak odolné jako například laminátové podlahy, ale možností renovace, svou unikátností a tepelnou pohodou tyto podlahy překonávají. Dřevěné podlahy není vhodné pokládat ve vlhkém prostředí.

Vinylové podlahy

Nabízíme moderní vinylové krytiny  od českého výrobce LINO FATRA  - THERMOFIX,FATRACLIK  a SPORTING T.  Dále  vinylové podlahy Moduleo  až po  luxusní  designové podlahy . Tyto vinylové podlahy jsou mimořádně odolné a nabízejí dokonalé ztvárnění celé řady typů povrchů v celé řadě barev a dezénů. Umožňuje i kombinaci jednotlivcýh vzorů, dle požadavků každého zákazníka. Škála povrchů zahrnuje dřevěné podlahy, dlažby, kámen, hliník, barevné dekory i 3D designové povrchy. Ve srovnání se dřevem nebo lamináty přitom vinylová krytina vyniká obrovskou tvrdostí.

Podkladové  dřevo,cemento  vláknité  desky

Dodáváme   a  montujeme  OSB3 ,DURELIS ,DTD , CETRIS

Výhody které sebou nese  deska Durelis:

 nízký obsah formaldehydu, který, samozřejmě splňuje emisní normu  deska je odolná proti vlhkosti .

durelis deska disponuje vysokou pevností ,  při montáži durelis desky vznikne kvalitní povrchová plocha  , snadno zpracovává

 dokonale hladký povrch - nevytlačuje se struktura Durelis desky do dalších materiálů např. PVC,koberec ,Vinyl atd.

Telefon: +420 777 119 910
E-mail: otto.kail@podlahy-kail.com

copyright ©Podlahy Kail