Laminátové podlahy, dřevěné podlahy, Vinyl, PVC a koberce

Podlahy Kail Most - Laminátové a dřevěné podlahy

VÍTEJTE V NAŠEM SVĚTĚ ...   

  PODLAHY& INTERIÉR


 

 

 

  

 

 

Záměr   věnovat  se tomuto oboru se datuje k   roku 1996  , provádíme  kompletní  dodávky prací i materiálu ,klademe  velký důraz   na  kvalitní výrobky , profesionální práci  a korektní  přístup    to je   základ.  V naší nabídce naleznete  širokou škálu  materiálů   za příznivé ceny. Výhodou  našich  služeb je  možnost  realizovat  kompletní  interiér  od návrhu  po  realizaci  jedním dodavatelem  bez  nutnosti řešit součinnost  ostatních  řemesel   o vše se postaráme  ... jsme tu  pro  vás. 

Podlahářské  práce

Provádíme  montáže a dodávky uceleného sortimentu podlahovin PVC ,VINYL, ANTISTATIC,MARMOLEUM , zátěžové i bytové koberce, dřevené masivní podlahy,parkety, plovoucí podlahy - dřevěné,laminátové, korkové,vinylové,luxusní a sportovní palubové podlahy, vč. renovací podkladu vyrovnávacími stěrkovými hmotami    a podkladovými  deskami, kompletních  renovací  schodišť ,parket  a  ostatních  renovovatelných  povrchů. Dále  realizujeme  podkladové  vrstvy  v pošných  deskových  materiálech   OSB, DTD, DURELIS aj. 

Truhlářské a tesařské  práce

Zaměřeno na bytový  a komerční   sektor, pergoly,  zahradní domky,  nábytek, šatny, obklady  stěn a stropů   na  míru,  obložek a dveří  včetně  dodávek a montáže specifického  nábytku do  mateřských  školek a  škol , kanceláří  atp.

Zednické  a obkladačské  práce

Rekonstrukce bytů i celků  od omítek, dlažeb, obkladů, montáže  podhledu kazetového ,sadrokartonového, příček,štukování, dispozičních  změn. Dále rovádíme exterierové práce  fasády,  základy, KB ploty, zpevněné plochy, zámkové dlažby atp.

Malířské  a natěračské práce 

Kompletní malířské a natěračské práce včetně přípravy a opravy podkladů, aplikace pryskyřicových povrchů. V případě zájmu umíme i retro válečky :-)

Interier od návrhu  po  realizaci

Od návrhu  po  kompletní  realizaci, ve spolupráci  s prověřenými  partnery  (voda,topení, plyn atd.)  zajistíme  plynulou návaznost a koordinaci všech řemesel a profesí, šetříme tím Váš  čas  i peníze! 

 

Realizace   -  CZ

 NEZÁLEŽÍ,  ZDA  POTŘEBUJETE  KOMPLETNÍ   REALIZACI   SVÉHO NOVÉHO  PROJEKTU  NA  KLÍČ  NEBO  JEN DÍLČÍ  REALIZACE, PODLAHY, MALBY, NÁBYTEK, DVEŘE , PERGOLU ČI  CHODNÍK  ...

NECHTE TO  NA NÁS  ...  

 

STAČÍ  JEN  ZAVOLAT      :   +420 777 11 99 10

STAČÍ  JEN  NAPSAT NA  :  otto.kail@podlahy-kail.com

Virtuální prostor Luxusní podlahy Schodiště Panely

Virtuální prostor zvolte si ten pravý dekor Vaší nové podlahy v našem prostředí můžete sami obměňovat designy nabízených laminátových podlah. Zkoušejte a kombinujte.

Tyto podlahy jsou pro lidi, kteří chtějí jen to nejlepší. Prvotřídní zpracování nádherné povrchy přidává tak kvalitu, která je cítit na dotek.

Dominanta interieru je krásné schodiště, samonosné, nebo obklady schodišťových modulů, stačí si jen vybrat ze škály variací ...

Panely Panelová řešení šetrná k životnímu prostředí nejsou pro nás jen módním trendem Zodpovědnost k životnímu prostředí je pro nás již dlouho důležitým aspektem naší firemní filozofie.

Více informací >> Více informací >> Více informací >> Více informací >>

Laminátové plovoucí podlahy

Laminátové plovoucí podlahy upřednostňují zejména moderní, aktivní a tvořiví zákazníci, kteří sledují poslední módní trendy a rádi experimentují . V naší nabídce naleznete laminátové plovoucí podlahy exkluzivních dekorů a provedení. Na výběr máme také povrchy se strukturou téměř k nerozeznání od pravého dřeva s matným lesklým povrchem. Bez ohledu na to, jakou kombinaci dřevěného dekoru a povrchu zvolíte, zaručujeme vám, že vysokého efektu dosáhnete v každém případě. V naší nabídce naleznete velkou řadu luxusních laminátových podlah.

Dřevěné podlahy

Dřevěné podlahy jsou používány již po staletí a dřevo je neodmyslitelnou součástí každého interiéru. Dřevěné podlahy jsou přirozeně teplejší, příjemnější na pohled a můžeme vybírat z velkého množství materiálů. Dřevěné plovoucí podlahy nejsou tak odolné jako například laminátové podlahy, ale možností renovace, svou unikátností a tepelnou pohodou tyto podlahy překonávají. Dřevěné podlahy není vhodné pokládat ve vlhkém prostředí.

Vinylové podlahy

Nabízíme moderní vinylové krytiny  od českého výrobce LINO FATRA  - THERMOFIX,FATRACLIK (novinka r.2011) a SPORTING T.  Dále  vinylové podlahy Moduleo  až po  luxusní  designové podlahy  typu  SCALA   ARMSTRONG. Tyto vinylové podlahy jsou mimořádně odolné a nabízejí dokonalé ztvárnění celé řady typů povrchů v celé řadě barev a dezénů. Umožňuje i kombinaci jednotlivcýh vzorů, dle požadavků každého zákazníka. Škála povrchů zahrnuje dřevěné podlahy, dlažby, kámen, hliník, barevné dekory i 3D designové povrchy. Ve srovnání se dřevem nebo lamináty přitom vinylová krytina vyniká obrovskou tvrdostí.

Podkladové  dřevo,cemento  vláknité  desky

Dodáváme   a  montujeme  OSB3 ,DURELIS ,DTD , CETRIS

Výhody které sebou nese  deska Durelis:

 nízký obsah formaldehydu, který, samozřejmě splňuje emisní normu  deska je odolná proti vlhkosti .

durelis deska disponuje vysokou pevností ,  při montáži durelis desky vznikne kvalitní povrchová plocha  , snadno zpracovává

 dokonale hladký povrch - nevytlačuje se struktura Durelis desky do dalších materiálů např. PVC,koberec ,Vinyl atd.

 

 

Telefon: +420 777 119 910
E-mail: otto.kail@podlahy-kail.com

copyright ©Podlahy Kail