FORBO

 

Forbo Flooring je celosvětový výrobce vysoce kvalitních bytových a komerčních podlahovin. Pro každý projekt můžeme dodat "komplexní řešení" kvalitních podlahových krytin a to vše od jednoho zodpovědného dodavatele. Pokud potřebujete poradit s výběrem té správné podlahy, náš vyhledávač podlah vám pomůže.

https://www.forbo.com/flooring/cs-cz/produkty/p5xqm4

 

 

 

 Forbo novilon je známé ve všech evropských zemích. Nabízí široký výběr z nejméně 40 dezénů s osvědčenými motivy dřeva ,korku či dlažby nebo exkluzivními mramory.Tyto materiály vynikají svými tepelně izolačními a zvukovými vlastnostmi díky své vrstvené struktůře.Tento materiál je vhodný pro instalaci podlahového topení.Další výhodou je protiskluznost a snadná údržba.

Forbo  novilon je vícevrstvá podlahová krytina nabízená v rolích o šíři 2,3 a 4m. Podlahovina se celoplošně lepí na předem vystěrkovaný podklad.

Forbo  Novilon  a její vyspělá technololgie  zaručuje tu nejvyšší kvalitu a proto je na produkt poskytována záruka 20 let. Nosnou vrstvou materiálu je vysoce hustotní skelné rouno, které zaručuje materiálu rozměrovou stálost. Na něj je nanesena vrstva PVC, která je potištěna fotomotivem (dřevo, dlažba a jiné).

Pro trvanlivost a odolnost proti otěru je následně na natištěný motiv aplikována čirá nášlapná vrstva.  Měkká rubová mechanická pěna zajišťuje kromě tepelné a zvukové izolace také tvarovou paměť materiálu. Výsledkem je kvalitní, ekologicky nezávadná podlahovina, poskytující maximální komfort při jejím užívání. Pro bytovou výstavbu si můžeme vybrat ze tří typů podlahoviny.

Novilon

 

Diamond Seal

Stejně jako přírodní diamant, také Diamond Seal představuje tvrdost, zvyšuje odolnost proti poškrábání a trvanlivost. Poskytuje také vynikající ochranu proti otěru a skvrnám od rozlitých tekutin. Vrstva Diamond Seal zajišťuje přirozeně jemný lesk a vysoce realistický design, který je obchodní značkou kolekce podlahovin Novilon®.

Aquagrip

Všechny řady Novilon® mají funkci Aquagrip – jedinečnou bezpečnostní vlastnost – která znamená, že úroveň protikluznosti není snížená ani při postřiku nebo politím vodou, popř. jinou tekutinou. Znamená to, že podlaha vašeho domu je nejen krásná, ale i praktická a bezpečnější pro chůzi.

 

Noviclean

Povrchové ošetření pro snadné čištění, které také chrání podlahovinu vůči špíně a šmouhám. Funkční vylepšení povrchové úpravy, které zajišťuje přirozeně matný vzhled a vysoce realistický design. Novilon® je podlaha přátelská k alergikům.

LDF

Měkká rubová mechanická pěna zajišťuje kromě tepelné a zvukové izolace také tvarovou paměť materiálu.

Telefon: +420 777 119 910
E-mail: otto.kail@podlahy-kail.com

copyright ©Podlahy Kail