CENÍK PRACÍ

Laminát - ceník prací

Pro všechny naše zákazníky jsme připravili cení k prací pro práci s laminátovými podlahami a také nezávazný poptávkový formulář, který Vám pomůže zjistit orientační cenu přípravných prací, pokládky a ceny laminátových podlah.
Ceník prací s laminátem >>

 

Dřevo - ceník prací

Všichni zákazníci, kteří mají zájem o dřevěné podlahy si mohou prohlédnout ceník prací pro práci s dřevěnými podlahami a také odeslat nezávazný poptávkový formulář, který Vám pomůže zjistit orientační cenu přípravných prací, pokládky a ceny dřevěných podlah.
Ceník prací se dřevem >>

 

PVC - ceník prací

Pokud máte zájem o PVC podlahupřipravili jsme pro Vás ceník prací pro práci s PVC podlahami a také nezávazný poptávkový formulář, který Vám pomůže zjistit orientační cenu přípravných prací, pokládky a ceny PVC podlah.
Ceník prací s PVC >>

 

Vinyl - ceník prací

Zákazníci kteří mají zájem o Vinylové podlahy si mohou udělat finanční představu v ceníku prací pro služby spojené s Vinylovými podlahami. Lze také využít nezávazný poptávkový formulář, který Vám pomůže zjistit orientační cenu přípravných prací, pokládky a ceny Vinylových podlah.
Ceník prací s Vinylem >>

 

Koberce a pokládka koberců - ceník prací

Pro pokládky koberců a přípravné práce pro pokládku, nebo i pro ceny koberců jsme připravili ceník prací pro práci s koberci a také nezávazný poptávkový formulář, který Vám pomůže zjistit orientační cenu přípravných prací, pokládky a ceny koberců.
Ceník kobercových prací >>

 

Truhlářské práce - ceník prací

Pokud potřebujete využít naše truhlářské práce, děláte rekonstrukci bytu, nebo domu jistě se Vám bude hodit ceník truhlářských prací a také nezávazný poptávkový formulář, který Vám pomůže zjistit orientační cenu truhlářských prací.
Ceník truhlářských prací >>

 

Malířské práce - ceník prací

Další službou kterou jsme pro Vás schopni udělat jsou veškeré malířské práce, proto jsme pro vás připravili ceník malířských prací a také nezávazný poptávkový formulář, který Vám pomůže zjistit orientační cenu malířských prací, stačí jen vyplnit počet metrů a popis požadovaných prací a my Vám vše spočítáme.
Ceník malířských prací >>

                                                       "  mrkněte  na  úsporné balíčky "  - sekce úvod  enlightened 

Telefon: +420 777 119 910
E-mail: otto.kail@podlahy-kail.com

copyright ©Podlahy Kail